Skip to main content

Elk Velvet Antler به طور طبیعی شامل موارد زیر است و از آنها تشکیل شده است:

آی جی اف ها – فاکتور های رشد

در مورد این قسمت و نحوه عمکرد آن در بدن داخل متن صفحه اصلی سایت صحبت کردیم که به آن قسمت می توانید مراجعه کنید

سولفات کندرویتین (یک ماده ضد التهاب موثر)

سولفات کندرویتین درمانی امیدوار کننده برای آرتروز در نظر گرفته می شود. این ماده غالباً برای درمان آرتروز انگشت ، زانو ، مفاصل ران ، کمر و مشکلات پوستی استفاده می شود. تحقیقات بیشتر بر روی آرتروز زانو متمرکز بوده و مطالعات کمتری روی سایر مفاصل انجام شده است. آزمایشات بالینی نشان می دهد که کندرویتین در مقایسه با دارونماهای دیگر ممکن است تأثیرات چشمگیری داشته باشد.

پانتوکرین Pantocrine (باعث افزایش عملکرد عضلات)

پانتوکرین عمدتا به عنوان یک ماده جوان کننده و بازسازی کننده استفاده می شود. اعتقاد بر این است که استفاده کوتاه مدت به سرعت باعث ایجاد قدرت و استقامت می شود ، در حالی که ثابت شده است که استفاده طولانی مدت برای بازسازی نیروی زندگی عمیق ، حفظ جوانی ، معکوس شدن پیری و افزایش طول عمر است.

گلیکوزامینوگلیکان (روان کننده مفاصل)

مقدار خیلی کمی از گلوکزامین داخل شاخ گوزن کانادایی وجود دارد مقدار آن ناچیز است و عوارضی روی قند خون نخواهد گذاشت ، گلوکزآمین ماده ای است طبیعی که در مایع اطراف مفاصل ما یافت می شود. به طور طبیعی مقدار ناچیزی از آن در شاخ مخملی گوزن ELK وجود دارد. گلوکوزامین در ساخت غضروف نقش حیاتی دارد و معمولاً به عنوان مکمل توسط افراد مبتلا به آرتریت ، به ویژه آرتروز مصرف می شود.

تمام اسیدهای آمینه ضروری

اسیدهای آمینه عناصر اصلی سازنده بدن هستند. آنها همچنین مانند چربی ها و کربوهیدرات ها منبع انرژی هستند. با این حال ، آمینو اسیدها از نظر ساختاری با این واقعیت مشخص می شوند که حاوی نیتروژن (N) هستند ، در حالی که چربی ها و کربوهیدرات ها اینگونه نیستند. بنابراین ، فقط اسیدهای آمینه قادر به تشکیل بافت ها ، اندام ها ، عضلات ، پوست و مو هستند. اهمیت اسیدهای آمینه به عنوان پیش سازهای آنزیم ها و انتقال دهنده های عصبی اغلب دست کم گرفته می شود. به همین ترتیب ، اسیدهای آمینه تقریباً تمام فرایندهای متابولیسم بدن انسان را تنظیم می کنند و برای بدن سالم ضروری هستند.

اسید چرب ، C18: 3-امگا -۶ (کلسترول را کاهش می دهد)

همراه با اسیدهای چرب امگا ۳ ، اسیدهای چرب امگا ۶ نقشی اساسی در عملکرد مغز و رشد و نمو طبیعی دارند. به عنوان نوعی اسید چرب اشباع نشده (PUFA) ، امگا ۶ به تحریک رشد پوست و مو ، حفظ سلامت استخوان ، تنظیم متابولیسم و ​​حفظ سیستم تولید مثل کمک می کند.

کالوژن

غضروف کلاژن موجود در شاخ مخملی یکی از مهمترین عناصر تشکیل دهنده در این مکمل طبیعی است ، کاهش درد و سفتی مفاصل ، ترمیم غضروف تخریب شده ، کاهش حساسیت ، بهبود تحرک عمومی و مزایای مفاصل زانو و انگشت. کلاژن داخل شاخ مخملی همچنین به عنوان یک درمان موضعی پوست نشان داده است که یک عامل بهبودی است.

کلسیم ، فسفر ، آهن و روی (مواد معدنی ضروری)

کلسیم : برای سلامت استخوانها و دندانها مهم است. به ماهیچه ها کمک می کند تا شل شوند و منقبض شوند. در عملکرد عصب ، لخته شدن خون ، تنظیم فشار خون ، سلامت سیستم ایمنی بدن مهم است
فسفر : برای سلامت استخوان ها و دندان ها مهم است. در هر سلول یافت می شود بخشی از سیستم که تعادل اسید و باز را حفظ می کند
آهن : بخشی از یک مولکول (هموگلوبین) موجود در سلولهای قرمز خون که اکسیژن را در بدن حمل می کند. برای متابولیسم انرژی مورد نیاز است
روی : بخشی بسیاری از آنزیم ها است. برای ساخت پروتئین و مواد ژنتیکی مورد نیاز است. عملکردی در درک چشایی ، ترمیم زخم ، رشد طبیعی جنین ، تولید اسپرم ، رشد طبیعی و بلوغ جنسی ، سلامت سیستم ایمنی بدن دارد
پلی ساکاریدها (گردش خون را بهبود می بخشد ، خطر سکته را کاهش می دهد)

پلی ساکاریدها مزایای زیادی برای بدن دارند. اول ، آنها باعث حس خوب در مغز می شوند ، باعث افزایش خلق و خو خواهند شد و به افراد کمک می کنند احساس خوشبختی کنند.

آنها همچنین از سطح قند خون سالم که برای بیماران دیابتی مهم است پشتیبانی می کنند. یکی دیگر از مزایای آن این است که آنها باعث سلامت قلب و عروق و ایمنی بدن می شوند و از بسیاری از بیماری های دژنراتیو مانند بیماری های قلبی جلوگیری می کنند.

عملکرد بلغور کبدی هنگام بلع پلی ساکارید بهبود می یابد ، پلی ساکاریدها هنگام هضم در روده تأثیر زیادی دارند ، باعث بهبود سلامت روده ، کمک به کاهش سرطان روده بزرگ و کاهش سرعت کار می شوند تا انرژی به آهستگی آزاد شود و خون را تثبیت کند.

مقاله های علمی و اثرات اثبات شده

در امریکا و کانادا تحقیقات علمی روی پودر شاخ گوزن آمریکای شمالی انجام شده است که چند مقاله آن را برای مطالعه و آشنا شدن بیشتر با مکانیسم الک ولوت آنتلر در انواع مختلف بیماری های آرتریتی قرار می دهیم